Днями молодшому науковому співробітнику  лабораторії  електронних навчальних ресурсів  Інституту  професійно-технічної освіти  Національної Академії педагогічних наук України Андрію Кононенку було вручено Диплом першого ступеня за педагогічний програмний засіб «Будова автомобіля».

Цієї нагороди за підписом Президента НАПН України Василя Кременя  він удостоєний за перемогу в конкурсі на кращий навчальний засіб, що його провела академія.  З відзнакою Андрія Геннадійовича привітали не тільки теперішні колеги-вчені, а й педагоги, учні Сєвєродонецького Вищого професійного училища, де ще рік тому він працював викладачем автосправи.

– А раніше, – розповідає директор училища, голова Луганської обласної Асоціації працівників профтехосвіти, депутат міськради Юрій Кузьмінов, – цей перспективний науковець закінчив наше училище як автослюсар, а потім, після армійської служби, і як молодший спеціаліст.  Одержавши диплом про вищу освіту, він став одним із кращих наших викладачів. Вчився у старших колег-новаторів, сам  увійшов до їх числа, проводив відкриті уроки для викладачів з усієї Луганщини.

Оскільки  ВПУ є одним із провідних у галузі впровадження інформаційних технологій,  Андрій Кононенко почав працювати над електронним підручником «Будова автомобіля». У ньому  всі процеси показані динамічно, що дає змогу краще засвоювати матеріал. А за допомогою контрольних тестів учні можуть самостійно перевіряти свої знання.  Самого автора нещодавно запросили до Києва, до аспірантури, де він зараз готується до захисту кандидатської дисертації, встигаючи й працювати в науковому закладі. Як бачимо з нагороди НАПН, доволі успішно.

Звісно, молодий педагог підтримує плідні для обох сторін зв’язки з рідним училищем, що, до речі, допомогло йому знайти й особисте щастя.

– Досвід нашого ВПУ та  моя сучасна робота, – каже Андрій Кононенко, –  переконують, що проблеми профтехосвіти будуть вирішені, вона  буде модернізована й зможе завжди йти в ногу з часом.

Семен Перцовський, журналіст

Від Педагогічна Преса

Керівник порталу

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *