8 квітня в ДНЗ «Черкаське вище професійне училище будівельних технологій» відбувся День відкритих дверей. Захід був організований для майбутніх вступників та їхніх батьків із метою презентації можливостей професійної підготовки в  училищі. Черкаське ВПУ готує висококласних будівельників

Гостям надали детальну інформацію про умови прийому до навчального закладу та провели екскурсію училищем. Вони були приємно вражені оформленням вестибюлю, що вирізняється ретельно продуманим стильним дизайном; навчальними кабінетами з елегантним світлим інтер’єром і майстернями, наповненими навчальним  матеріалом, оснащеними інструментами та куточками зі зразками продукції соціальних партнерів-виробників сучасних  будівельних матеріалів.

Сьогодні Черкаське вище професійне училище будівельних технологій – сучасний навчальний заклад, що понад чотири десятиріччя готує кваліфіковані робітничі кадри для потреб будівельної галузі, і єдиний в області, що дає диплом кваліфікованого робітника з технологічно складних професій,  а саме: «Монтажник санітарно-технічних систем і устаткування», «Монтажник гіпсокартонних конструкцій», «Монтажник систем утеплення будівель» тощо.

Зацікавленість присутніх викликали майстер-класи учнів училища, які презентували професії: «Монтажник санітарно-технічних систем і устаткування», «Монтажник гіпсокартонних конструкцій», «Лицювальник-плиточник», «Муляр», «Електрозварник ручного зварювання».

А крім того, спілкуючись з учнями та майстрами виробничого навчання, випускники шкіл дізналися про співпрацю училища з соціальними-партнерами – виробниками сучасних будівельних матеріалів. Саме завдяки їм учні Черкаського ВПУ будівельних технологій мають можливість навчатися на зразках сучасних будівельних матеріалів  і засвоювати  новітні технології їх використання.

Присутні на заході дізналися про насиченість і різноманітність життя учнів, про різнопланові шляхи вияву їхніх здібностей, милосердя, громадську позиції, про  дозвілля і спортивні перемоги.

Адміністрація навчального закладу висловлює щиру вдячність керівникам загальноосвітніх навчальних закладів №№ 2, 18, 32, 24, 20,16  за організацію та активну участь учнів-випускників у проведенні заходу.

Прес-центр Черкаського ВПУ будівельних технологій

Від Педагогічна Преса

Керівник порталу

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *