12 квітня о 14:30 у прямому ефірі Комітет Верховної Ради України з питань науки і освіти розгляне кілька актуальних питань, серед яких, зокрема, забезпечення доступу до ЄДЕБО; щодо виготовлення і вартості документів про освіту та студентських квитків; відновлення безкоштовного харчування окремих категорій учнів ЗНЗ і ПТНЗ; щодо права на освіту осіб, які проживають у зоні проведення АТО; щодо призупинення передачі майна державних ПТНЗ у комунальну власність тощо.

Трансляцію здійснює Освітній портал “Педагогічна преса”.

ПОРЯДОК  ДЕННИЙ 

1. Про діяльність Державного підприємства “Інфоресурс”, забезпечення доступу до Єдиної державної електронної бази з питань освіти, виготовлення і вартість документів про освіту та студентських квитків.

Доповідач: представник Уряду;
Співдоповідач: Співаковський Олександр Володимирович – перший заступник голови Комітету з питань науки і освіти.

2. Проект Закону про внесення змін до деяких законів України щодо відновлення безкоштовного харчування окремих категорій учнів загальноосвітніх і професійно-технічних навчальних закладів (реєстр. № 3829-1 від 11.02.2016р., н.д. Н.Королевська, Ю.Солод).

Доповідач: Королевська Наталія Юріївна – автор законопроекту;
Співдоповідач:  Кремінь Тарас Дмитрович – голова підкомітету з питань освіти.

3. Проект Закону про внесення змін до деяких законів України щодо забезпечення права на здобуття освіти осіб, місцем проживання яких є територія проведення антитерористичної операції (реєстр. № 4350 від 31.03.2016р., н.д. В.Курило, Л. Гриневич, О.Рябчин, В.Галасюк, Н.Веселова).

Доповідач: Курило Віталій Семенович – автор законопроекту;
Співдоповідач: Кремінь Тарас Дмитрович – голова підкомітету з питань освіти.

4. Про проект Закону про внесення змін до Закону України “Про Державний бюджет України на 2016 рік” щодо призупинення передачі майна державних професійно-технічних навчальних закладів у комунальну власність (реєстр. № 4365 від 01.04.2016р., н.д. Л.Гриневич, О.Співаковський, І.Кириленко, М.Поплавський, В.Галасюк, О.Скрипник).

Доповідач: Кремінь Тарас Дмитрович – голова підкомітету з питань освіти;
Співдоповідач: Гриневич Лілія Михайлівна – голова Комітету з питань  науки і освіти.

5. Проект Закону про внесення змін до Закону України “Про наукову і науково-технічну діяльність” (щодо уточнення деяких положень) (реєстр. № 4349 від 31.03.2016р.,  н.д. Л.Гриневич, І.Кириленко, О.Співаковський, О.Скрипник, Т.Кремінь, В.Литвин, М.Поплавський).

Доповідач: Кириленко Іван Григорович – заступник голови Комітету з питань  науки і освіти;
Співдоповідач: Гриневич Лілія Михайлівна – голова Комітету з питань науки і освіти.

6. Про затвердження Плану заходів, складу робочої групи та проекту Розпорядження Голови Верховної Ради України “Про забезпечення проведення 1 червня 2016 року парламентських слухань на тему: “Професійна освіта як складова забезпечення кваліфікованого кадрового потенціалу України: проблеми та шляхи вирішення”.

Доповідач: Кремінь Тарас Дмитрович – голова підкомітету з питань освіти;
Співдоповідач: Гриневич Лілія Михайлівна – голова Комітету з питань  науки і освіти.

7. Різне.

Від Педагогічна Преса

Керівник порталу