У столиці України найкраще становище з робочими місцями і найменший рівень безробіття. Про це свідчить рейтинг, підготовлений журналом “Фокус”.

Київ лідирує за абсолютним числом створених робочих місць –  торік у столиці було відкрито понад 103 000 вакансій. Цього цілком вистачило б, щоб працевлаштувати, наприклад, увесь Кам’янець-Подільський. Завдяки цьому столиця набрала максимальні 50 балів у рейтингу найбагатших міст Україні.

Досить робочих місць і в Харкові та Донецьку. Ці міста набрали 49 і 48 балів відповідно. Багато в чому робочу активність у трьох найбільших містах журнал пояснює активною та масштабною підготовкою до Євро-2012, а також обслуговуванням нових об’єктів інфраструктури після закінчення чемпіонату.

Найменше робочих місць створюється в Ялті (15 балів) та Ужгороді (18 балів).

У боротьбі з безробіттям першість також належить столиці. Не працевлаштовано в Києві 0,4 % населення. Такий самий  показник і в Одеси.

Найвищий рівень безробіття в Сумах (1,63 %), місто отримало 13 балів, та Івано-Франківську (1,74 %) – 9 балів.

За матеріалами: focus.ua

Від Педагогічна Преса

Керівник порталу

Один коментар до “Рейтинг кращих міст України за працевлаштуванням”
  1. “У столиці України найкраще становище з робочими місцями і найменший рівень безробіття” можно согласиться только с первым тезисом. “Не працевлаштовано в Києві 0,4 % населення.” – есть ложь, большая ложь и статистика. Это статистика. Реально по моим наблюдениям, процентов 17, а среди молодежи где-то 40%. Качество оплаты 80% работ таково, что за запрплату нельзя свести концы с концами. Предприятия массово закрываются и сокращаются из-за госрекета.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *