У Старобільському районі Луганської області діє кілька програм із піклування про дітей уразливих груп. Так, над ними взяли шефство позашкільні освітянські установи.

У ці квітневі дні для хлопчиків і дівчаток із відділення реабілітації дітей-інвалідів і тих, які належать до груп ризику, були влаштовані відвідини Старобільського Будинку творчості дітей та юнацтва. Тут діти переглянули кілька вистав, що їх поставили творчі колективи. Серед них музична казка «Муха-Цокотуха», казка «Як лисиця друзів шукала», міні-п’єси «Щастя в твоїх долонях» та «Конкуренція». Було й дружнє спілкування гостей і господарів мистецького заходу.

А задля запобігання порушенню прав дітей, які перебувають під опікою, піклуванням або з різних причин опинилися в складних життєвих обставинах, спеціалісти служби у справах дітей і педагоги провели профілактичні рейди «Сім’я». На першому етапі вони охопили райцентр – місто Старобільськ та села Курячівка, Титарівка, Новоселівка.

Із батьками та особами, які їх замінюють, проведені  бесіди щодо недопустимості бездоглядності дітей, із забезпечення  належного середовища для повноцінного утримання та виховання неповнолітніх. Надано рекомендації щодо розвитку,  врахування потреб і ставлення до дітей відповідно до їхнього віку. Порушень прав дітей у відвіданих сім’ях не  виявлено.

Проте під час перевірок було офіційно попереджено деяких батьків, що вони можуть бути притягнуті до адміністративної відповідальності в разі неналежного виконання батьківських обов’язків.

Семен Перцовський, журналіст

Від Педагогічна Преса

Керівник порталу

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *