Днями студенти і педагоги Сєвєродонецького обласного музичного училища ім.С.Прокоф’єва повернулись із Чернівців, де, зокрема, вони були гостями училища мистецтв ім.С.Воробкевича. Ця поїздка відбулася в рамках міжрегіональної взаємодії з реалізації проекту культурної інтеграції «Український Донбас» та за підтримки Луганської обласної державної адміністрації.

З ініціативи студентської ради училища проведено засідання круглого столу представників обох студентських колективів за темою «Захід і Схід разом», метою якого було знайомство, обмін досвідом, обговорення різних проблем. Студенти розповіли про свої міста та навчальні заклади, супроводжуючи спілкування відеосюжетами й фотографіями.

Головними заходами подорожі став дводенний концерт солістів і творчої молоді Сєвєродонецького музучилища, який вони дали в Чернівецькій обласній філармонії та Чернівецькій музичній школі № 1.

Проведення таких заходів у форматі туристично-освітніх поїздок сприятиме формуванню співпраці між навчальними закладами Луганщини та інших областей України, взаємозбагаченню культур різних регіонів країни, налагодженню дружніх стосунків, патріотичному вихованню молоді, що поєднає схід і захід нашої Вітчизни.

Прес-служба Луганської обласної
військово-цивільної адміністрації

Від Педагогічна Преса

Керівник порталу

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *