Запорізький національний університет приділяє велику увагу розвитку академічної мобільності студентів. Так, четверо студентів факультету соціальної педагогіки та психології ЗНУ здобули стипендії програми міжнародної академічної мобільності Erasmus+  та вирушили на стажування до університету Фоджа (Італія) на друге півріччя 2015-2016 навчального року.

Вони  навчаються в Італії вже більше 2-х місяців, тому ми попросили студентів поділитись своїми враженнями від перебування в університеті італійського міста Фоджа. На думку студента Сергія Шкрума, удосконалення своїх професійних знань і навичок – це тільки мала частина тих можливостей, що відкриваються перед студентами під час стажування. Адже програма дає шанс познайомитися з  колегами та викладачами з усіх куточків світу.

У свою чергу студентка Катерина Безрукова зауважує: «У місті Фоджа ми зіткнулись з іншою системою освіти: попри велику кількість лекцій, основна увага приділяється самоосвіті. Нам задають читати багато книжок і статей, які пізніше будуть включені в іспит. Це мені дуже подобається, адже таким чином навчатись можна просто в дорозі. Еразмус+ – це також гарна можливість пізнавати колорит країни емпіричним шляхом, що дуже весело і захопливо. Також навчання в університеті дало нам можливість відвідувати курси італійської мови. Ми вже можемо розповісти про себе та про нашу країну італійською мовою. Загалом, весь час ми присвячуємо відвідуванню занять, читанню літератури та знайомству з італійською культурою і кухнею».

На думку студентки ЗНУ Дар’ї Бобкової, програма Erasmus+ –  це проект, що відкриває студентам кордони світу і розширює межі власного світосприйняття. «Досвід участі в цій програмі є корисним для студента, який бажає пізнати культуру іншої країни, менталітет, стиль життя, оволодіти мовами і способом мислення європейців. Досвід участі в такому стажуванні вплинув на мене позитивно. Я стала самостійною, ерудованою, у мене прокинулось бажання творити, мандрувати, знаходити однодумців по всьому світу».

 Прес-центр ЗНУ