Цього року профспілкова бібліотека ПрАТ «Сєвєродонецьке об’єднання «Азот» відзначає своє 70-річчя. Цій події і була присвячена акція «Полиш все і читай!», яку працівники бібліотеки організували для учнів підшефних «Азоту» навчальних закладів: Сєвєродонецького вищого професійного училища, ВПУ № 92 і Сєверодонецького професійного ліцею. Учні підготували рекламу за номінаціями: дитяча книжка, класична література, твір на вибір.

Суворих критеріїв не було, тож молодь виявила максимум фантазії і творчості.

Команда Сєвєродонецького вищого професійного училища під керівництвом В. Л. Бібко підготувала і з щирим натхненням показала, якими сучасними можуть бути твори, написані багато років і навіть століть тому.

Артем Теляшенко (гр. 10) майстерно представив казку Лесі Українки «Про Оха-чародія». Хлопець перевтілився в молодого закоханого і страждаючого Івана Франка, він разом із Юлією Нехрістовою (гр. Т-15-4) показали пронизливо ліричну історію створення віршів зі збірки «Зів’яле листя», прикрасила яку пісня на слова Великого Каменяра «Чого являєшся мені… » у виконанні Данила Дурнєва (гр. 5) і Олександра Марімоненка (гр М-15-3). До речі, це був фрагмент з великого заходу, присвяченого 160-річчю від дня народження письменника, побачити яке повністю можна буде 27 квітня в актовій залі Сєвєродонецького ВПУ.

Юрій Завгородній, Єгор Гуляєв (учні гр. 13), Аліна Пивоварова, Владислав Юр’єв (учні гр. Т-15-4) весело розіграли уривок із п’єси К. Гольдоні «Слуга двох панів», показавши, що твір XVIII століття цілком може звучати сучасно.

Ведучі – Ганна Пастушок і Анжела Матвієнко (гр. 19), – переконали, що над великими творами час не владний, вони можуть захоплювати, хвилювати, смішити, бути цікавими і корисними.

Профком «Азоту» нагородив учасників пам’ятними дипломами та солодкими призами – величезними тортами у вигляді розгорнутої книжки.

За інформацією Сєвєродонецького ВПУ

Від Педагогічна Преса

Керівник порталу

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *