У суботу, 16 квітня, на території, прилеглій до головного корпусу Національного університету “Львівська політехніка”, всі зацікавлені зможуть поринути у дивовижний світ науки. Тут пройдуть уже традиційні  “Наукові фестини”.

Урочисте відкриття свята науки й інтелекту відбудеться на майданчику поблизу  головного корпусу о 10-й годині. Усі навчально-наукові інститути та інші навчальні заклади “Львівської політехніки” представлять у своїх наметах наукові цікавинки — прилади й апарати з демонстрацією фізичних і хімічних дослідів тощо.

Такі речі особливо зацікавлять дітей і підлітків, які мріють навчатися в нашому університеті.  Цьогорічна програма “Наукових фестин” насичена й різноманітна. Це  і конкурс на кращий малюнок історичної будівлі головного корпусу університету, і 3D-малюнки на асфальті, і різноманітні спортивні змагання, що розпочнуться об 11-й годині. А далі учасників і гостей Фестин очікує концерт творчих колективів “Львівської політехніки”.

Із 12:30 розпочнуться демонстративні заїзди роботів-машинок у приміщенні Студентської бібліотеки (вул. Митрополита Андрея, 3). О 14:00 — шоу екстремалів.  О 17-й годині — в головному корпусі — благодійна виставка-аукціон картин.

            Прес-служба Національного університету
“Львівська політехніка”

Від Педагогічна Преса

Керівник порталу