Нещодавно студент Луцького НТУ Артем Кравець став одним із переможців Європейського ігрового турніру з Hearthstone. За результатами батлів юнак посів призове місце у RaleighStudios (Hollywood), де проводилась фінальна стадія турніру.

Hearthstone – це карткова логічна, інтелектуальна онлайн-гра, що базується на покрокових боях один на один між двома супротивниками.

Немає значення, в якому місті Європи перебуває гравець, він грає проти того, хто вказаний у турнірній сітці. «Виліт» із турніру відбувається після двох поразок, і лише 8 гравців проходять у наступний (фінальний) етап – Європейський зимовий чемпіонат», – розповідає Артем.

foto_3_small_15

Під час відбіркового турніру визначено найкращих вісьмох гравців – це учасники з Німеччини, України, Норвегії, Казахстану, Франції, Чехії і Португалії. Фінал гри Hearthstone (Європейський зимовий чемпіонат) проводився протягом трьох днів (18-20 березня) в Лос-Анджелесі, а саме вRaleighStudios, Hollywood. Переліт, проживання та харчування учасників оплачували організатори турніру. Змагання проводили за олімпійською системою відбору – два гравці з кожної групи проходять у SingleElimination Play-off, а далі фіналісти змагаються між собою. Трансляція відбувалася кількома мовами. Артем Кравець, впевнено перемігши в Play-off турнірі, вийшов у фінал гри і за результатами запеклих баталій посів почесне 2 місце.

foto_2_small_19

Інформує прес-служба  Луцького НТУ 

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *