Запорізький національний університет, зокрема факультет соціальної педагогіки та психології, продовжує плідну співпрацю з Університетом Джонса Хопкінса, Школою охорони громадського здоров’я Блумберга та Агентством США з міжнародного розвитку (Johns Hopkins Bloomberg School of Public Health); USAID from the American people (United States Agency International Development) та Національним університетом «Києво-Могилянська академія».

Так, 7 квітня факультет соціальної педагогіки та психології ЗНУ знову приймав гостей – Намріту Сінгх (Namrita Singh) з Університету Джонса Хопкінса та Сергія Богданова з Національного Університету «Києво-Могилянська Академія», а представником Запорізького національного університету виступала Ольга Іщук. У рамках зустрічі обговорено початок наступного етапу спільного дослідження «Якісне дослідження психічного здоров’я і психосоціальних проблем вимушених переселенців, ветеранів та їхніх родин у східній Україні», що було розпочате в лютому 2016 року.

Цей дослідницький проект розрахований на три роки, мета програми – сприяти підвищенню потенціалу в сфері лікування та досліджень в Україні за підтримки Школи охорони здоров’я Блумберга Університету Джонса Хопкінса та Програми жертв тортур Агентства США з міжнародного розвитку (USAID). Вказана програма призначена для розширення можливостей допомоги людям в Україні з проблемами психічного характеру внаслідок подій, що завдають травм. У центрі уваги вказаних заходів – допомога ветеранам антитерористичної операції, що триває на сході України, внутрішньо переміщеним особам (ВПО) та іншим постраждалим у результаті нинішнього конфлікту в нашій країні.

На зустрічі були присутні гості з Харкова, Запоріжжя та Запорізької області  – фахівці різних напрямів соціально-психологічної допомоги, психологи, соціальні працівники, лікарі, волонтери, учасники антитерористичної операції на сході України.

У рамках інформаційної зустрічі її учасникам змалювали загальні завдання та мету проекту, результати попереднього етапу дослідження, перспективи наступних етапів. Особлива увага була приділена тренінговій психологічній програмі «СЕТА» («Common Elements Treatment Approach»), за допомогою якої фахівців навчатимуть ефективним методам допомоги ветеранам АТО та внутрішньо переміщеним особам.

 Інформує прес-центр ЗНУ

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *