У рамках міської цільової програми «Освіта Києва: 2016-2018» місто передбачило 19,3 мільйони гривень на посилення безпеки в комунальних дошкільних навчальних закладах столиці. Про це повідомила заступник голови Київської міської державної адміністрації Ганна Старостенко під час перевірки роботи системи «Тривожна кнопка» в навчальних закладах Голосіївського району міста.

«У зв’язку із непростою криміногенною ситуацією у столиці для міського голови Віталія Кличка та його команди надзвичайно важливо посилити безпеку й охорону в навчальних закладах Києва. Саме тому одним із пріоритетів міста є встановлення тривожних кнопок у всіх муніципальних дитсадках і школах», – наголосила вона.

Читайте також: “Тривожна кнопка” у школах і трекер для дітей дають змогу вчасно реагувати на небезпеку

За словами Ганни Старостенко, насамперед системою «Тривожні кнопки» повинні бути забезпечені всі муніципальні дошкільні навчальні заклади – вже цього року буде виділено 7,8 мільйона гривень на встановлення відповідних «кнопок» у дитячих садочках.

«Наступним кроком міста стане посилення безпеки в школах. На сьогодні засобами охоронно-тривожної сигналізації обладнано дві третини всіх шкіл – 336 закладів. Однак не всі вони підключені до пультів системи служб охорони. Ще 99 шкіл потребують встановлення тривожних кнопок», – додала заступник голови КМДА.

Зазначимо, що вартість встановлення однієї тривожної кнопки становить трохи більше 7 тисяч гривень, а обслуговування – 1 гривня за годину.

Інформує прес-служба департаменту освіти і науки КМДА

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *