12 квітня 2016 року Сумський державний університет презентував відкриті онлайн-курси «Екзаменаріум». Про їх унікальність, особливості та актуальність розповіли проректор СумДУ Володимир Любчак і директор організаційно-методичного центру технологій електронного навчання СумДУ Юрій Зубань.

Проректор і директор зазначили, що вперше український виш відкрив свої академічні курси для вільного доступу. Усі охочі можуть здобути освіту від класичного університету на безкоштовній основі та в зручному доступі. Слухачі обиратимуть не окремий курс, а весь напрям підготовки, але для кожного курсу видаватимуть сертифікат про успішне вивчення. На відміну від інших онлайн-платформ, результати навчання можуть бути зараховані майбутнім студентам СумДУ під час вступу.

На сьогодні в «Екзаменаріумі» 30 дисциплін за 5 напрямами: економіка; маркетинг; менеджмент; право; фінанси, банківська справа та страхування.

Курси представлено досвідченими викладачами, які володіють технологіями онлайн-навчання, адже Сумський державний університет уже 14 років успішно навчає студентів дистанційно.

Однією з особливостей проекту «Екзаменаріум» є активна участь у його реалізації студентів Сумського державного університету. Вже багато років студенти-програмісти беруть участь у розробці інтерактивних віртуальних тренажерів для онлайн-курсів та унікальної власної навчальної платформи. До проекту “Екзаменаріум” долучилися також майбутні фахівці з реклами: придумали назву, створили логотип і дизайн сайту, просуватимуть проект у соціальних мережах.

Інформує прес-служба Сумського ДУ

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *