Параолімпійську збірну України проводжатимуть до Лондона з Михайлівської площі -Урочиста церемонія проводів параолімпійської збірної команди України до Лондона почнеться о 13:00 19 серпня. На Михайлівській площі Національний параолімпійський комітет України оголосить повний склад збірної. У Михайлівському Золотоверхому монастирі відбудеться молебень на честь національної паралімпійської збірної. Богослужіння очолить Святійший Патріарх Київський і всієї Руси-України Філарет. Після закінчення служби на площі пролунає Гімн України, який віддзвонять з Михайлівського Золотоверхого монастиря.
Для спортсменів і гостей церемонії заспіває народна артистка України Ніна Матвієнко. На завершення свята пісню “Дай нам, доле, сил” виконають лауреат міжнародних конкурсів Роман Мороз та солістка муніципального театру опери та балету Олена Гребенюк.
З 29 серпня по 9 вересня у Лондоні відбудуться XIV Літні Параолімпійські ігри. Україну представлятимуть 155 спортсменів.

Від Педагогічна Преса

Керівник порталу

2 коментар до “Параолімпійську збірну України проводжатимуть до Лондона з Михайлівської площі”
  1. У мене син інвалід дитинства-ДЦП-права сторона,але робить все,розвинений(20років).Чи міг би він попасти у параолімпійську збірну і як?

    1. Кореспонденти Освітнього порталу “Педагогічна преса” зателефонували до Національного комітету спорту інвалідів України. Там нам пообіцяли, що зможуть допомогти. На ваш дзвінок чекають за номером: 8 (044)289 43 30

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *