Останнім часом до Департаменту освіти і науки, молоді та спорту почастішали звернення від батьків щодо непедагогічної поведінки вчителів до дітей під час уроків.

На жаль, за останні кілька місяців розголосу набули кричущі випадки грубої та антипедагогічної поведінки вчителів по відношенню до учнів, здебільшого ще й до найменших.

У засобах масової інформації найбільшого резонансу (з аудіопідтвердженням) набули ситуації неетичної поведінки педагогів у 1-му класі спеціалізованої школи № 15 Голосіївського району, 5-му класі спеціалізованої школи № 78 Печерського району, у 4-му класі спеціалізованої школи № 73 Шевченківського району.

Щодо цих інцидентів органами управління освітою були проведені службові перевірки, за результатами яких усі педагоги були притягнуті до дисциплінарної відповідальності.

 Шановні колеги! Керівники районних управлінь освіти та керівники навчальних закладів!

Нагадуємо про неухильне виконання наказу Департаменту «Про дотримання педагогічної етики працівниками навчальних закладів міста Києва» та про Вашу персональну відповідальність перед громадою міста.

Наголошуємо на важливості інформування всіх працівників навчальних закладів про наслідки порушення норм педагогічної етики та суспільної моралі під час навчально-виховного процесу.

Рекомендуємо провести для учасників навчально-виховного процесу навчальні семінари та тренінги з психологами-експертами.

Категорично вимагаємо негайно реагувати на звернення батьків щодо неетичної поведінки працівників навчальних закладів по відношенню до дітей!

 Шановні батьки!

Закликаємо Вас у разі порушення прав дитини в навчальному закладі негайно звертатись до органів управління освітою!

 Освітяни Києва відкриті перед громадою столиці!

Інформує департамент освіти і науки КМДА

Один коментар до “Учителів закликають дотримуватися норм педагогічної етики”
  1. Що саме вважається порушенням прав дитини та неетичною поведінкою?
    Наприклад, якщо одні й ті самі вчителі майже на кожному уроці говорять дітям, що вони тупі, ідіоти, свині – то чи це є неетичною поведінкою? Як можна довести, що такі факти мають місце? Чи може дитина зробити аудіозапис та потім пред’явити його батькам, а батьки – представникам органів управління освітою?

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *