У Станично-Луганському районі оголошено конкурс творчих робіт школярів “Моє рідне село”. Учасники конкурсу, що проводиться за підтримки районної ради та райдержадміністрації,  готують проекти з розвитку своїх населених пунктів, їх територіальних громад.

Як повідомили у відділі освіти РДА,  разом із навчальними закладами до проведення конкурсу залучена районна дитяча організація “Меридіан”.

Працюючи над проектами, сільські школярі виявляють активну життєву позицію, ініціативу та лідерські якості. Вже закінчується шкільний етап захисту проектів. Його переможці ввійдуть до складу районної дитячої палати, що разом із керівниками району та відділу освіти незабаром обиратиме найкращі серед робіт усього Станично-Луганського краю.

Проекти розробляють за соціальним, екологічним і культурологічним напрямами. Звісно, зважають і на те, що в районі, який дуже постраждав під час бойових дій, багато що треба відновлювати.

Організатори конкурсу планують винести кращий проект на обговорення сесії районної ради, щоб вона виділила кошти на втілення актуальних і важливих пропозицій.

Семен Перцовський, журналіст

Від Педагогічна Преса

Керівник порталу

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *