У Палаці спорту Національного університету “Львівська політехніка” завершилися змагання з греко-римської боротьби за програмою Універсіади Львівщини 2016 року. У чоловічому борцівському турнірі цьогоріч змагалися понад 100 спортсменів у восьми вагових категоріях, що представляли 10 вищих навчальних закладів Львівщини.

За підсумками напруженої боротьби, що тривала впродовж двох днів змагань, трійка лідерів у загальнокомандному заліку має такий вигляд: перше місце здобули борці Львівського національного університету ветеринарної медицини та біотехнологій ім. С. Гжицького з результатом 326 очок, на другому місці – команда Львівського  державного університету фізичної культури, у них 308 очок, третю сходинку п’єдесталу пошани зайняли борці Національного університету «Львівська політехніка» – 304 очки.

Переможці та призери Універсіади-2016 нагороджені грамотами Львівського обласного відділення Комітету з фізичного виховання та спорту Міністерства освіти і науки України та  обласного спортивного товариства студентів “Гарт”, які й організували це цікаве та видовищне змагання.

             Інформує прес-служба Національного університету “Львівська політехніка”

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *