У четвер, 14 квітня, у Кіровоградському національному технічному університеті тривали численні заходи в рамках традиційного Дня науки. Двері університету було відчинено для екскурсій школярів, студентів коледжів і гостей навчального закладу, працювала виставка наукових досягнень учених КНТУ, відбулися ХLVІІ наукова конференція студентів та магістрантів, а також L наукова конференція викладачів, аспірантів та співробітників.

Під час відкриття пленарного засідання наукової конференції ректор Кіровоградського національного технічного університету, професор Михайло Черновол акцентував увагу на важливості наукової складової в діяльності будь-якого університету, оскільки вищі навчальні заклади є не лише кузнею кадрів для різних галузей економіки і суспільства, університети також мають виконувати функцію накопичення та зберігання знань, зокрема наукових, вироблення нових знань і передачі цих знань новим поколінням студентів.

Вітаючи колектив і студентів КНТУ із Днем науки-2016, начальник відділу професійно-технічної, вищої освіти і науки, інноваційної діяльності та інтелектуальної власності Управління освіти, науки, молоді та спорту Кіровоградської облдержадміністрації – заступник начальника управління Сергій Дузь побажав упровадження у виробництво наукових розробок, які було представлено на виставці в університеті. Також Сергій Дузь відзначив досягнення науковців КНТУ в галузі IT-технологій, автоматизації, енергозбереження, роботизації виробництва, а також традиційних для Кіровоградщини напрямах: сільському господарстві та екології.

У рамках пленарного засідання наукової конференції було презентовано доповіді про впровадження технологій дистанційної освіти в навчальний процес КНТУ; про наукове забезпечення розвитку агропромислового виробництва на прикладі роботи Кіровоградської державної сільськогосподарської дослідної станції НААН України; про керування рухом механізму з паралельною кінематикою; про особливості врахування вимог європейського співтовариства у сфері регулювання незалежного та державного аудиту при підготовці фахівців з економічних спеціальностей. Після завершення пленарного засідання робота ХLVІІ наукової конференції студентів та магістрантів, а також L наукової конференції викладачів, аспірантів та співробітників продовжилась за окремими секціями.

За інформацією Кіровоградського
національного технічного університету

Від Педагогічна Преса

Керівник порталу

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *