У рамках Форуму добрих справ, що проводиться в місті Рубіжному, студенти Первомайського індустріально-педагогічного технікуму, переміщеного на підконтрольну український владі територію, ініціювали два проекти з прибирання та благоустрою територій.

Учора, скажімо, було проведено дві толоки: на території Кремінського обласного будинку-інтернату для громадян похилого віку та інвалідів, друга – біля пам’ятного знаку загиблим військовим 30-ї механізованої бригади, які 22 травня 2014 року загинули, мужньо захищаючи територіальну цілісність України.

Участь у заході взяли заступник голови облдержадміністрації Ольга Лішик, директор Департаменту соціального захисту населення обласної держадміністрації Елеонора Поліщук, студенти та викладачі переміщеного Первомайського індустріально-педагогічного технікуму, а також місцеві жителі.

Головна мета проекту – адаптація та інтеграція переселенців у соціальне життя громади міста Рубіжного, адже спільно реалізована корисна справа є дієвим механізмом єднання.

За інформацією прес-служби
Луганської обласної військово-цивільної адміністрації 

Від Педагогічна Преса

Керівник порталу

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *