16 квітня 2016 року в Міністерстві освіти і науки відбулося нагородження переможців ІІІ Всеукраїнського бізнес-турніру для учнів 8-11 класів «Стратегія фірми-2016».

У заході взяли участь заступник директора департаменту загальної середньої та дошкільної освіти Міністерства освіти і науки України Сергій Дятленко, заступник директора Інституту змісту освіти МОН України Марія Богуслав, генеральний директор компанії Інтелектуальних Технологій (КІНТ) Віталій Паздрій, декан факультету економіки та управління Київського національного економічного університету імені Вадима Гетьмана Олександр Востряков, представники компаній Сoca-Cola, ГО «Поруч», учасники бізнес-турніру та їхні батьки.

Як зазначив генеральний директор компанії КІНТ Віталій Паздрій, у конкурсі взяли участь учні загальноосвітніх навчальних закладів з усіх регіонів України та студенти вищих навчальних закладів коледжів, технікумів, училищ віком від 14 до 18 років. Для участі в турнірі зареєструвалося понад 2 500 учасників з усіх регіонів України. Цього року серед учасників були діти з Криму, Донецької та Луганської областей. Двадцять фіналістів і переможців турніру визначили за комплексним автоматичним рейтингом симуляції ViAL+. «Це ті діти, які не просто знають, що таке економіка і підприємництво, а показали, що вони можуть будувати власну компанію у віртуальному середовищі бізнес-симуляторів», – повідомив Віталій Паздрій.

Вітаючи фіналістів і переможців турніру, заступник директора департаменту загальної середньої та дошкільної освіти Сергій Дятленко наголосив на важливості розвитку навичок підприємництва для школярів, адже саме талановитій молоді, доведеться розбудовувати країну та робити її кращою, сильнішою й економічно стабільною.

За словами заступника директора Інституту змісту освіту МОН Марії Богуслав, у сучасному світі необхідно розвивати навички підприємництва та здобувати знання з економіки, фінансової грамотності, а участь у таких турнірах допоможе навчитися досягати максимального результату й проявити себе у житті.

Декан факультету економіки та управління Київського національного економічного університету імені Вадима Гетьмана, один з ініціаторів проведення турніру, Олександр Востряков повідомив, що завдання цього проекту – допомогти школярам зорієнтуватися у виборі професії, щоб вони спробували себе в ролі підприємця, економіста. «Що більше таких проектів у нас в Україні, то більше буде допомоги школярам у складний період вибору майбутньої професії», – додав декан.

За результатами бізнес-турніру «Стратегія фірми-2016» І місце виборов учень 10-го класу ЗОШ І-ІІІ ступенів № 4 Кіровоградської міської ради Кіровоградської області Котов Денис, ІІ місце здобув учень 11-го класу фізико-математичної гімназії № 17 Вінницької міської ради Бакута Владислав,  ІІІ місце отримав учень 11-го класу спеціалізованої школи № 112 імені Т. Шевченка з поглибленим вивченням іноземних мов м. Києва Дев’яткін Артем.

nagorodzhennya-16.04.16-3

Фіналісти і переможці турніру отримали призи та заохочення від організаторів і спонсорів, зокрема, сертифікати на навчання в Лондонській школі бізнесу та фінансів, в одному з канадських коледжів, а також призи від  компанії Сoca-Cola.

Турнір «Стратегія фірми» відбувається втретє. Турнір має на меті відкрити молоді старшого шкільного віку світ економіки й підприємництва на прикладі реалістичної моделі компанії в бізнес-симуляторі ViAL+; сформувати практичні ділові компетентності учасників та допомогти їм у майбутньому професійному самовизначенні. За завданням турніру кожен із учасників отримав віртуальну компанію з певним стартовим капіталом та повний доступ до управління шістьма її відділами: виробничого, маркетингу і збуту, персоналу, фінансів, бухгалтерії, аналітики.  Головним завданням учасника було налагодити виробництво й розвинути своє підприємство так, щоб воно стало лідером за прибутками й зайняло провідні позиції на ринку.

За інформацією МОН

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *