Днями на базі Уманського державного педагогічного університету імені Павла Тичини відбувся II етап Всеукраїнської студентської олімпіади з навчальної дисципліни «Політологія» для студентів вищих навчальних закладів, де політологія не є спеціальністю.

43 учасники із 32 ВНЗ України випробовували свої знання та уміння у двох турах: теоретичному та дослідницькому. Під час теоретичного туру студенти письмово виконували завдання проблемного й творчого характеру з історії та теорії політичної науки, а також проходили тестування.

Учасники олімпіади продемонстрували високий рівень політичної та громадянської культури, систематизовані наукові знання про історію та теорію політичної науки, уміння самостійно аналізувати політичні явища та процеси.

1

За результатами олімпіади дипломом І ступеня нагороджена Оксана Лагода (Національний університет «Львівська політехніка»).

Дипломами ІІ ступеня нагороджені: Андрій Мацьовка (Переяслав-Хмельницький державний педагогічний університет імені Григорія Сковороди), Ганна Любчак (Житомирський державний університет ім. І. Я. Франка), Ольга Макаренко (Уманський державний педагогічний університет імені Павла Тичини).

Дипломами ІІІ ступеня відзначені: Карина Лисенко (Українська інженерно-педагогічна академія); Ірина Волощак (Дрогобицький державний педагогічний університет імені І. Франка); Вікторія Савончак (Тернопільський національний економічний університет).

За оригінальне, нестандартне розв’язання олімпіадних завдань учасники нагороджені спеціальними грамотами оргкомітету.

Колектив УДПУ вітає студентів-переможців олімпіади та їхніх наукових керівників і бажає подальших перемог на науковій ниві!

Інформує прес-служба УДПУ

 

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *