Торішня історія про те, як випускник Коломийської гімназії № 1 Марко Левандовський подарував свою золоту медаль Ользі Мацюк і таким чином вирішив підтримати дівчину, адже вважав, що вона не менше за нього заслуговує на відзнаку, облетіла всю Україну.

Нині хлопець навчається на першому курсі Чернівецького медичного університету і в  ексклюзивному інтерв’ю Радіо Свобода він розповів, чому віддав свою нагороду і чим йому не подобається вітчизняна система освіти.

“Коли я віддав свою медаль Олі, почервоніли директор і вчителі. Українська система освіти дуже погана. Нас готують до чогось, що не відбудеться. Нам пояснюють теорему Піфагора, Фалеса, закон Ома – дуже складні речі. Нас не готують до життя, нас просто готують скласти тести. У школі дуже багато непотрібних предметів. Це взагалі нам не потрібно. Може, дати якісь інші предмети, які потрібні для життя? Кулінарію, наприклад! Але найбільша проблема в школах –  нас не вчили вчитися!” – розповідає Марко.

Читайте також: Ольга Мацюк, яка не отримала золотої медалі через занижену оцінку з історії, ЗНО з історії склала на 198 балів

11390092_466404400194532_7834518984116220170_n

Один коментар до “Найбільша проблема в школах – нас не вчили вчитися!”
  1. Прошу прощения но этот Марко Левандовський – абсолютно некомпетентный человек. Гарантирую, что второй Амосов из не го не выйдет, так как пор моим наблюдениям лучшие специалисты ВО ВСЕХ ОБЛАСТЯХ науки и промышленности выходят ТОЛЬКО из тех, кто отлично владеет математикой, физикой, химией, биологией.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *