Днями департамент освіти і науки облдержадміністрації спільно з КЗ ЛОР «Львівський обласний центр еколого-натуралістичної творчості учнівської молоді» та Львівським обласним управлінням лісового та мисливського господарств провели обласний конкурс учнівських лісництв загальноосвітніх і позашкільних навчальних закладів.

У конкурсі змагалися 17 учнівських лісництв із 13 районів області та м. Червонограда. Школярі, згідно з конкурсною програмою, представили виставку досягнень, творчий звіт-презентацію учнівського лісництва та захищали науково-дослідницьку працю в галузі лісового господарства.

За рішенням журі конкурсу перше місце зайняло Соснівське учнівське лісництво Червоноградської ЗОШ І – ІІІ ст. № 14. На другому місці опинилося учнівське лісництво Труханівської ЗОШ І – ІІІ ст. Сколівського району, на третьому місці – учнівське лісництво Бродівської ЗОШ І – ІІІ ст. № 4.

Переможці учнівських лісництв нагороджені грамотами департаменту освіти і науки Львівської ОДА та кубками від обласного управління лісового та мисливського господарств.

Команда Соснівського учнівського лісництва Червоноградської ЗОШ І – ІІІ ст. № 14 представить Львівську область на Всеукраїнському зльоті учнівських лісництв. Конкурс відбудеться 11 – 14 травня на Черкащині.

Освітній портал Львівщини

Від Педагогічна Преса

Керівник порталу

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *