16 квітня 2016 року в Тернопільському парку «Топільче» відбувся збір–змагання юних рятувальників «Школа безпеки».

Захід приурочено до 30-х роковин Чорнобильської катастрофи, пам’яті учасника ліквідації аварії на ЧАЕС і почесного громадянина м. Тернополя Л.О. Кудринського, героям-рятувальникам, які загинули при ліквідації аварії на ЧАЕС та в АТО.

На відкритті змагань був присутній син учасника ліквідації аварії на ЧАЕС, Л.О.Кудринського майор служби цивільного захисту Юрій Кудринський – начальник 2 ДПРЧ 1 ДПРЗ Управління ДСНС у Тернопільській області.

Головна мета збору-змагання – пропаганда серед дітей і молоді здорового та безпечного  способу життя, підвищення рівня їх практичної підготовки до дій в екстремальних ситуаціях, оволодіння навичками само- та взаємодопомоги, психологічної підготовки з питань реагування на надзвичайні ситуації, професійна орієнтація й популяризація професії  рятувальника,  а  також  розвиток  дитячого руху «Школа безпеки» в м. Тернополі.

Понад 200 учасників із 29 команд змагалися на етапах програми: «Рятувальні роботи у зоні задимлення», «Рятувальні роботи на воді», «Евакуація постраждалого з-під завалу».

Переможцями в загальнокомандному заліку стали учні:

  • Тернопільської ЗОШ І-ІІІ ст № 22 (перше місце);
  • Тернопільського педагогічного ліцею спортивного профілю (друге місце);
  • Тернопільського навчально-виховного комплексу «Школа-колегіум Патріарха Йосифа Сліпого» (третє місце).

Інформує управління освіти  і науки Тернопільської ОДА

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *