Школу нового типу з цікавим архітектурним дизайном, квітучими клумбами, веселим водограєм, куточками відпочинку, зонами спортивних розваг, фантастичними приміщеннями, декоративними доріжками, новими роздягальнями, парковкою для велосипедів і навіть величезним батутом намріяли і спроектували учні Кременчуцького  ліцею № 4, які протягом тижня брали участь у проекті «Мрій, грай, дій».

Варто зазначити, що цей проект реалізується в Україні лише в двох навчальних закладах – ліцеї № 4 (м. Кременчук) і ліцеї № 172 (м. Київ). І стартував він саме у Кременчуці. Організатори проекту ГО «Культурний діалог» (м .Кременчук), ГО «urban куратори» (Київ) та ГО «Культурні географії» (Київ). Проект реалізовувався за допомогою комп’ютерної гри Minecraft. Оцінювали проект справжні експерти. Як зазначив експерт з гейміфікації Андреас Готштальд (Німеччина), його вразила робота ліцеїстів, їхні згуртованість і бажання творити, змінювати життя на краще, будувати своє майбутнє.

За результатами роботи тепер фахівці визначатимуть, що із намріяного можна реалізувати. Німецькі партнери обіцяють надати стартову матеріальну підтримку на реалізацію частини проекту в розмірі приблизно 50 тисяч гривень, а далі справа за кременчужанами, які можуть підтримати цей проект, взявши участь у другому турі, що має назву Спільнокошт.

Фіналом проекту стануть фізичні трансформації шкільних подвір’їв (ліцей № 4 у Кременчуці та школа № 172 у Києві) з активною участю в цьому процесі учнів, батьків, вчителів і зацікавленої аудиторії. Директор ліцею Любов Михайлик зазначила, що вона навіть не очікувала від учнів такої майстерності. Багато з того, що презентовано, і справді може стати реальністю. Доволі цікаві напрацювання здивували своєю креативністю. Діти не просто нафантазували, але висловили свої побажання, що треба змінити в школі. І тепер поступово мрії втілюватимуться в життя.

Інформує прес-служба Кременчуцької РДА