Табачник: якщо знайдемо порушення - відберемо студквитки - dsc0438Міністр освіти і науки, молоді та спорту України Дмитро Табачник обіцяє, що у міністерстві розглянуть кожен випадок порушення при зарахуванні абітурієнтів до вищих навчальних закладів, пише УНІАН.

Про це він заявив під час брифінгу у Кабінеті Міністрів України 15 серпня.

Дмитро Табачник запевнив, що повідомлення про прийом на навчання у «другій – третій хвилях» вступної кампанії абітурієнтів, які мають не найвищі бали, а тих, хто швидше приніс оригінали документів, будуть ретельно перевірені.

«Якщо є такі факти – це грубе порушення», відзначив він.

Водночас,  за словами міністра, якщо виявиться випадок не зарахування будь-якого абітурієнта, який своєчасно подав заяву, міністерство  змінить відповідний наказ ВНЗ або ж оголосить цей документ недійсним.

«Оскільки у нас цілий вересень є на видачу студентських квитків, я вам обіцяю, що ми у таких випадках просто наказ відмінимо, і не видамо студентський квиток», – зазначив Дмитро Табачник.

Також він зауважив, що не оголошував «четвертої хвилі» зарахування до вишів. «Це не «четверта хвиля» – це спроба не втратити найбільш талановитих дітей на природничих і математичних напрямах підготовки», – заявив міністр.

За матеріалами УНІАН

Від Педагогічна Преса

Керівник порталу

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *