Студентка факультету економіки та менеджменту Житомирського державного технологічного університету Ольга Ковальчук (спеціальність «Менеджмент організацій і адміністрування») здобула третє місце у ІІ турі Всеукраїнського конкурсу студентських наукових робіт із природничих, технічних, гуманітарних наук за напрямом «Харчова промисловість та переробка сільськогосподарської продукції».

Олімпіада  проходила на базі Харківського державного університету харчування та торгівлі. За результатами виступу Ольга була нагороджена дипломом переможця. Науковий керівник  – професор  Галина Тарасюк.

Ще одна студентка ФЕМу  – Віталія Нетребін – виборола перемогу в номінації «За ґрунтовне аналітичне дослідження» у Всеукраїнському конкурсі студентських наукових робіт із природничих, технічних та гуманітарних наук із напряму «Харчова промисловість та переробка сільськогосподарської продукції». А студентки ЖДТУ Лілія Капровська та Поліна Гайченя отримали грамоти за участь  у Всеукраїнському конкурсі студентських наукових робіт із природничих, технічних і гуманітарних наук з напряму «Харчова промисловість та переробка сільськогосподарської продукції».

Студенти факультету економіки та менеджменту спеціальності «Економіка підприємства» Віталія Нетребін  та Ольга Гловацька  отримали грамоти за активну участь у Всеукраїнській науково-практичній конференції молодих учених і студентів «Інноваційні технології розвитку у сфері харчових виробництв, готельно-ресторанного бізнесу, економіки та підприємництва: наукові пошуки молоді».

Прес-служба Житомирського  державного
технологічного  університету

Від Педагогічна Преса

Керівник порталу

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *