На кафедрі ґрунтознавства і землеробства Житомирського національного агроекологічного університету готуються презентувати студентам агрономічного факультету новий прилад – портативну лабораторію «Агровектор ПФ-014».

За словами доцента кафедри Лариси Довбиш, лабораторія функціональної листової діагностики «Агровектор ПФ-014» вітчизняного виробництва коштує 2 тисячі доларів. Придбати її допомогли благодійники, а використовуватимуть студенти. Працювати можна в аудиторних умовах і безпосередньо на дослідних ділянках під час навчальної практики.

«Фотометр «Агровектор ПФ-014» використовують для визначення рівня забезпечення рослин елементами мінерального живлення залежно від фази їх росту та розвитку. Експрес-аналіз зразків листкової маси  за короткий час (до 1 години) надає інформацію щодо нестачі по 14 елементах живлення», – розповідає доцент кафедри ґрунтознавства і землеробства Лариса Довбиш під час ознайомлення ректора Житомирського національного агроекологічного університету Олега Скидана з методикою проведення досліджень за допомогою  «Агровектора».

Усю необхідну інформацію після досліджень можна побачити на табло фотометра, а далі опрацьовувати отримані результати за допомогою програми на комп’ютері.

Зручно, швидко та надійно – запевняють працівники кафедри і відзначають, що наявність такої лабораторії особливо доречна у весняно-літній сезон.

 Прес-служба Житомирського національного
агроекологічного університету

Від Педагогічна Преса

Керівник порталу

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *