15 серпня уряд вніс часткову зміну до постанови Кабінету Міністрів України від 12 березня 2003 року № 308 «Про повноважного представника від України в Міждержавній координаційній раді з науково-технічної інформації».

Відповідно до постанови, повноважним представником від України у Міждержавній координаційній раді з науково-технічної інформації призначено Бориса Вікторовича Гриньова – першого заступника голови Державного агентства з питань науки, інновацій та інформатизації. Раніше повноважним представником від України у Міждержавній координаційній раді був директор Українського інституту науково-технічної інформації Міністерства освіти і науки України Володимир Дмитрович Пархоменко, який змінив місце роботи та не може здійснювати відповідні повноваження.

Нагадаємо, що Міждержавна   координаційна   рада   з   науково-технічної інформації була створена для координації дій  держав у   рамках   Угоди   про міждержавний   обмін  науково-технічною інформацією від 29 червня 1992 року.

Згідно з Положенням про Міждержавну  координаційну   раду   з   науково-технічної інформації, затвердженого рішенням Економічної ради СНД від 3 грудня 2004 р., представнику держави у МКРНТІ надаються його урядом повноваження, необхідні для виконання покладених на МКРНТІ функцій.

Прийняття постанови Кабінету Міністрів України забезпечить підтримку тісної співпраці у галузі науково-технічної інформації держав-учасниць СНД та активну участь України в розробленні рішень щодо співробітництва в зазначеній сфері.

За матеріалами прес-служби МОНмолодьспорту

Від Педагогічна Преса

Керівник порталу