На початку квітня на базі ВКУ КНТЕУ вперше в Україні за ініціативи Громадської спілки «Український кулінарний союз» відбувся Чемпіонат із кулінарного та кондитерського мистецтва серед юніорів міста Києва та Київської області «BEST CookFEST Junior Kyiv-2016».  У чемпіонаті  взяли участь 18  юніорів – представників професійно-технічних навчальних закладів м. Києва та Київської області, студентів Київського національного торговельно-економічного університету, майбутніх фахівців із кулінарного і кондитерського мистецтва.

Привітав учасників чемпіонату президент ГС «Український кулінарний союз», академік, ректор Київського національного торговельно-економічного університету Анатолій  Мазаракі.  Директор Вищого комерційного училища Київського національного торговельно-економічного університету Лідія Кришемінська побажала гарних, незабутніх вражень від чемпіонату, перемог і успіхів учасникам. До привітань долучились також почесні гості і партнери.

Під час змагань майбутні кулінари та кондитери продемонстрували високий рівень професійних навичок і умінь. Приготували вишукані сучасні страви з м’яса яловичини та десерти з яблуком, що відповідають умовам конкурсу. Всі отримали гарний досвід і загартувалися в досягненні мети.

За результатами практичних змагань  учасники чемпіонату були відзначені сертифікатами та пам’ятними подарунками, а представники навчальних закладів, які їх супроводжували, – подяками від ГС «Український кулінарний союз». Після закінчення практичних змагань незалежне кваліфіковане журі визначило переможців серед юніорів м. Києва та Київської області, якими стали:

  • Гакало Ольга (учениця Вищого комерційного училища КНТЕУ) отримала диплом І ступеня,  золоту  медаль та кубок переможця.
  • Мороз Євгеній (учень ДПТНЗ «Богуславське ВПУ сфери послуг») та Спірідонов Ярослав (учень Вищого комерційного училища КНТЕУ) отримали дипломи ІІ ступеня та срібні медалі.
  • Гордієнко Андрій (учень Державного навчального закладу «Катюжанське вище професійне училище»), Федотенко Дмитро (учень Державного навчального закладу «Центр професійної освіти технологій та дизайну м.Києва»), Немченко Олександр (учень Вищого професійного училища №33 м. Київ) отримали дипломи ІІІ ступеня та бронзові медалі.

 Вище комерційне училище КНТЕУ

Від Педагогічна Преса

Керівник порталу

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *