Днями в ННІ філології та журналістики ЖДУ імені Івана Франка відбувся благодійний футбольний матч між викладачами та студентами інституту для збору коштів на житомирські дитячі будинки.

Студентське братство Інституту філології та журналістики впродовж року збирає речі, іграшки, солодощі, канцелярські товари й відвідує Житомирський обласний спеціалізований будинок дитини для дітей-сиріт і дітей, які залишилися без піклування батьків, а також комунальну установу «Обласний центр соціально-психологічної реабілітації дітей «Сонячний дім».

Цього разу з ініціативи четвертокурсників було організовано футбольний матч за участі дирекції та завідувачів кафедр інституту. На матчі розпочали благодійний збір коштів на потреби дитячих будинків.

На футбольному полі ЖДУ зійшлись дві рівні команди. За матчем спостерігало чимало вболівальників, які завзято підтримували обидві сторони. Протистояння виявилось цікавим і досить напруженим, ніхто з команд не хотів віддавати ініціативу в грі, суддя матчу не один раз призначав штрафні удари в ворота як одних, так і інших. Попри натиск команди викладачів, студенти не хотіли так просто здаватись і відповіли забитими м’ячами у ворота суперників. Завершився матч рахунком 2:2.

Студенти й викладачі переконані, що творити добро дуже просто, й подібні акції треба організовувати постійно.

Прес-центру ЖДУ ім. І. Франка

Від Педагогічна Преса

Керівник порталу

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *