Рано-вранці 19 квітня понад півсотні студентів І і ІІ курсів факультету лісового господарства Житомирського національного агроекологічного університету вийшли прибирати територію. Вони взялися порядкувати в парку ім.Ю.Гагаріна – охопили південно-західний напрямок і схили біля річки. Саме тут з весни і до осені полюбляють відпочивати житомиряни, а от прибирати за собою не поспішають. Багато використаного одноразового посуду та порожніх пляшок лежать купами, дещо вже й поросло травою.

Викладачі факультету лісового господарства – доцент кафедри загального лісництва Олександра Климчук й доцент кафедри таксації лісу та лісовпорядкування Анатолій Вишневський, які супроводжували студентів, розповідають, що прибирання на цій ділянці проводиться щорічно під час різних акцій.

Зокрема, три роки тому тут уже прибирали студенти факультету лісового господарства, але тоді сміття було ще більше. Можливо, житомиряни все-таки навчилися більш культурно відпочивати на природі або ж ще покажуть себе під час травневих свят.

Прес-служба Житомирського
національного агроекологічного університету

Від Педагогічна Преса

Керівник порталу

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *