Учениця Сумського ВПУ будівництва та автотранспорту Тетяна Пешта здобула 2 місце в IV етапі VІ Міжнародного мовно-літературного конкурсу учнівської та студентської молоді імені Тараса Шевченка.

Тетяна – обдарована й амбіційна особистість, яка своїм талантом і наполегливою працею доводить любов до своїх рідних, друзів і Батьківщини. До цього серед здобутків учениці були І місце у II етапі V Міжнародного мовно-літературного конкурсу учнівської і студентської молоді імені Тараса Шевченка та ІІ місце в ХV Міжнародному конкурсі з української мови імені П. Яцика. Завдяки таким прекрасним результатам Тетяна отримала президентську стипендію та повагу колег-мовників.

Безсумнівно, здібності та працелюбність учениці дали найкращі результати й завдяки наставництву Тетяни Касьяненко, викладача Сумського ВПУ будівництва та автотранспорту. Як бачимо, підтримка дає хороші результати.

Тетяна Пешта не обмежує себе й розвивається в багатьох напрямах, цікавиться географією, долучається до творчих заходів. Досягнення дівчинки зафіксовано в Книзі рекордів освіти Сумщини.

Сумське ВПУ будівництва та автотранспорту

Від Педагогічна Преса

Керівник порталу

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *