20 квітня дружина Президента України, Голова Благодійного Фонду Порошенка відвідала VI міжнародний фестиваль «Книжковий Арсенал», який традиційно відбувається в Мистецькому Арсеналі. На цю подію пані Марина запросила дітей із особливими потребами — вихованців інклюзивного навчального закладу школи І-ІІІ ступенів № 168 м. Києва.

Під час церемонії відкриття фестивалю пані Порошенко зауважила: «Для мене велика честь відкривати цю визначну й очікувану книжкову подію в Україні. «Книжковий Арсенал» уже шостий рік поспіль є майданчиком для спілкування читачів і відомих письменників з України та всього світу. З кожним роком він розширює свої межі та набуває дедалі більшого престижу. Це означає, що для українців книга була і залишається необхідним елементом сучасного життя».

У вітальному слові дружина Президента України подякувала організаторам за те, що цьогорічна дитяча програма представлена темою «Особистість і особливе». «Ми живемо в особливий час і виховуємо особливе молоде покоління, яке вже змалечку розуміє такі поняття, як Гідність, Повага, Підтримка одне одного і Любов до рідної землі. А література є тим фундаментом, який закладає розуміння цих цінностей», — зазначила вона.

f8b9751fd7d618beee67cdf53a2946f7_1461219217_extra_large

Разом із пані Мариною на церемонії відкриття виступив і 16-річний Ігор Диба, який має ДЦП. Хлопець прочитав власний вірш «Я помолюсь за Україну».

Цього року програма фестивалю складається з понад 20 тематичних блоків і спеціальних програм. Протягом п’яти днів – 20-24 квітня – запланована участь відомих письменників, філософів, літературних діячів та митців із близько 15 країн світу. Серед відомих українських авторів – Юрій Андрухович, Оксана Забужко, Валерій Шевчук, Юрій Іздрик, Ірен Роздобудько та багато інших.

У ході фестивалю Марина Порошенко поспілкувалася з всесвітньо відомим шведським письменником Ульфом Старком і віце-президентом міжнародного Франкфуртського книжкового ярмарку Тобіасом Фоссом.

a2485b32d6a420a796e24681bb6b2492_1461219217_extra_large

Довідка. «Книжковий арсенал» засновано в 2011 році. На сьогодні цей фестиваль є одним із трьох найбільших книжкових подій в Україні разом із Форумом видавців у Львові та Міжнародним поетичним фестивалем Meridian Czernowitz у Чернівцях.

Інформує офіційне інтернет-представництво Президента України

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *