20 квітня 2016 року уряд підтримав пропозицію міністра освіти і науки Лілії Гриневич збільшити видатки на оплату праці педагогічних, наукових, науково-педагогічних працівників та інших фахівців, залучених до проведення зовнішнього незалежного оцінювання в 2016 році.

Законом України «Про Державний бюджет України на 2016 рік» було передбачено менше половини коштів від потреби і це ставило під загрозу належне проведення ЗНО. Тому на першому засіданні уряду Лілія Гриневич звернулась із проханням внести відповідні зміни до програми «Здійснення зовнішнього оцінювання та моніторинг якості освіти Українським центром оцінювання якості освіти та його регіональними підрозділами» і збільшити на 30 мільйонів гривень видатки по загальному фонду.

Загалом потреба в бюджетних асигнуваннях для оплати праці педагогічних, наукових, науково-педагогічних працівників та інших фахівців, залучених до проведення ЗНО, становить 59 млн 814 тис. грн.

Міністр сподівається, що пропозиція щодо збільшення видатків на оплату праці педагогам так само буде підтримана Верховною Радою України, адже основна сесія ЗНО розпочнеться вже 5 травня і триватиме до 17 червня 2016 року.

Інформує прес-служба МОН України

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *