Хмельницьким обласним інститутом післядипломної педагогічної освіти проведено IV Всеукраїнську науково-практичну конференцію «Формування патріотизму та збереження національної ідентичності особистості в умовах полікультурного середовища сучасної України».

У роботі конференції взяли участь керівники, науковці, педагогічні працівники нашої області, зокрема Кам’янець-Подільського національного університету ім. І. Огієнка, Хмельницького національного університету, Хмельницького політехнічного коледжу, Хмельницького торговельно-економічного коледжу, фахівці Інституту педагогіки НАПН України, Національного інституту стратегічних досліджень, Інституту української археографії та джерелознавства ім. М. Грушевського, освітяни та науковці Києва, Львова, Запоріжжя, Харкова, Полтави, Кременчука, Чернівців, краєзнавці, представники громадських організацій та установ, які перебували на веб-зв’язку.

До учасників конференції з вітальним словом звернувся голова Хмельницької обласної ради Михайло Загородний.

«Немає більш важливого завдання, аніж захищати цілісність держави і власним прикладом виховувати патріотів української землі», – наголосив голова облради.

Голова ради у своєму виступі відзначив потужну волонтерську діяльність педагогічних та учнівських колективів, зростання ролі військової підготовки в загальноосвітніх навчальних закладах, активну участь юнаків і дівчат у спортивно-військових іграх.

На конференції наголошувалося, що питання патріотичного виховання української молоді тісно переплітаються з процесом збереження національної ідентичності кожного громадянина.

За підсумками конференції буде видано збірник, матеріали якого будуть розміщені на сайті ХОІППО в розділі «Наукова діяльність».

За інформацією Хмельницького ОІППО

Від Педагогічна Преса

Керівник порталу

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *