«Мелодія українських казок» зазвучить на Співочому полі -У День незалежності України на Співочому полі у столиці розпочнеться щорічна міська виставка квітів, що цього разу буде присвячена українським казкам. Її відкриє голова Київської міської державної адміністрації Олександр Попов, повідомляє прес-служба КМДА.

«Загальна площа квіткових композицій становить близько 2500 кв. м. Квіти для композицій вибрані найрізноманітніші – від звичайних однорічних рослин (агератум, тагетіс, бегонія, петунія, альтернатера, цинерарія, колеус) до багаторічних і зрізаних квітів, які спеціально вирощені для цієї виставки. Всього для створення композицій висадили близько 300 тисяч квітів», – ідеться у повідомленні.

Над проектом «Мелодія українських казок» працювали дизайнери комунальних підприємств з утримання зелених насаджень районів і комунального об’єднання «Київзеленбуд». Саме вони створили об’ємно-просторові композиції з квітів: «Ходить гарбуз по городу», «Казка про жар-птицю та вовка», «Колосок» та багато інших.

Виставка відкриється 24 серпня і триватиме до 9 вересня.

За матеріалами ukrinform.ua

Від Педагогічна Преса

Керівник порталу

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *