Уряд Республіки Казахстан у рамках угоди між Міністерством освіти і науки України та Міністерством освіти і науки Республіки Казахстан про співпрацю в галузі освіти і науки виділяє 40 освітніх грантів на 2016-2017 навчальний рік для громадян України.

30 наших співвітчизників матимуть змогу здобувати освіту у ВНЗ Казахстану за програмами бакалаврату, а 10 – навчатись у магістратурі. Вибір навчального закладу і спеціальності залишаються за кандидатами.

Для участі в конкурсі кандидатам необхідно подати такі документи:

  • Анкета встановленого зразка, заповнена друкованими літерами, з фотографією, прикріпленою у правому верхньому кутку анкети.
  • Копії документів про освіту із зазначенням предметів і отриманих оцінок (балів); учням шкіл подати довідку про навчання у випускному класі з оцінками за останнє півріччя.
  • Медична довідка для виїжджаючого на навчання за кордон, видана офіційним органом охорони здоров’я країни проживання кандидата.
  • Медична довідка про відсутність вірусу імунодефіциту людини (ВІЛ-інфекція) та захворювання СНІД, видана офіційним органом охорони здоров’я країни проживання кандидата.
  • Копії сторінок паспорта кандидата.

МОН прийматиме заявки (заповнена аплікаційна форма та необхідні документи) в електронному та паперовому форматі у 2-х примірниках (перший пакет документів – оригінали, другий – копії).

Поштова адреса: Проспект Перемоги, 10, 01135, Київ, Україна,
Міністерство освіти і науки України,
Управління міжнародного співробітництва та європейської інтеграції.

В електронному форматі скановані PDF-документи необхідно надіслати на електронну адресу МОН ukrainemon@gmail.com, зазначивши у темі листа «Стипендії на навчання в Казахстані 2016».

Термін подачі документів – 20 травня 2016 року. 

Інформація МОНУ

Від Педагогічна Преса

Керівник порталу

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *