Майже два місяці поспіль загальноосвітні навчальні заклади беруть участь у районних та обласних конкурсах на кращу опорну школу, підбиття підсумків яких завершиться переважно в квітні місяці.

Для ефективного використання наявних ресурсів і проведення цих конкурсів МОН розроблено та надіслано до обласних органів управління освітою Орієнтовні критерії щодо проведення конкурсу та Рекомендації щодо першочергового спрямування коштів, виділених у рамках фінансової підтримки опорної школи.

Адже для проведення конкурсу на найкращий проект опорної школи уряд виділив місцевим органам влади 200 млн грн.

Перші переможці були визначені ще в середині березня на Черкащині. Ними стали Білозірська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів Білозірської сільської ради Черкаського району, Городищенська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів № 3 Городищенської районної ради та Монастирищенська спеціалізована школа І-ІІІ ступенів № 5 Монастирищенської районної ради.

Усього вже визначено 67 переможців на кращу опорну школу в 11 областях: Вінницькій, Житомирській, Закарпатській, Запорізькій, Кіровоградській, Львівській, Полтавській, Тернопільській, Херсонській, Черкаській і Чернігівській.

Найближчим часом обласні конкурсні комісії розглянуть матеріали та визначать переможців на Волині, Луганщині, Миколаївщині, Одещині та Рівненщині.

Проте в Дніпропетровській, Донецькій, Івано-Франківській, Сумській, Хмельницькій, Чернівецькій, Київській і Харківській областях конкурси триватимуть ще й у травні.

До початку нового навчального року в Україні буде створено близько 100 опорних шкіл.

Інформація МОНУ

Від Педагогічна Преса

Керівник порталу

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *