21 квітня в Центрі фізичного виховання й спорту (спорткомплекс НТУУ «КПІ») відбувся фінал Кубка м. Києва з футзалу серед студентських команд ВНЗ під егідою Футбольної асоціації студентів м. Києва.

Поєдинку передувала церемонія нагородження призерів XIII чемпіонату та першості під егідою ФАСК. На початку церемонії заступник міністра молоді й спорту України Ярослав Войтович зачитав привітання міністра Ігоря Жданова, який наголосив на важливості студентських змагань у розбудові  держави й вихованні молодого та здорового покоління. Далі представники органів виконавчої влади, видатні спортсмени, ректори нагородили студентів-переможців медалями, почесними грамотами та кубками. Отримали молоді спортсмени й також цінні подарунки від офіційного партнера ФАСК – ТОВ «Парі-Матч».

Окрім цього, у своїх привітаннях спікери також загострили увагу й на проблемах студентського спорту. «Сьогодні в складних соціально-економічних умовах в Україні, на жаль, дедалі менше уваги надається студентському спорту: скорочуються бюджетні видатки, продаються футбольні поля,  погіршується матеріально-технічна база. Й саме тому ми хочемо подякувати всім командам вищих навчальних закладів, їхнім керівникам, викладачам і тренерам за участь у наших змаганнях у цей нелегкий для країни час. Ви приклад для наслідування і гордість своїх батьків та вчителів» –  зазначив президент ФАСК Вадим Місюра.

У фінальному ж матчі зійшлися команди Національного університету харчових технологій й Національного педагогічного університету ім. М. П. Драгоманова.

Матч був сповнений драматичних подій, і в результаті напруженої боротьби сильнішими виявилися саме представники «педагогів». 3:2 –  НПУ ім. Драгоманова перемагає НУХТ й стає володарем Кубка м. Києва з футзалу серед студентських команд ВНЗ.

Довідково

Футбольна асоціація студентів міста Києва, надалі ФАСК, створена у 1999 році. Основна мета – розвиток студентського футболу в м. Києві. Футбол і футзал  сьогодні є одними з найпопулярніших засобів фізичного виховання студентської молоді.

Залучення студентів до активних форм здорового способу життя, сприяння в організації футбольних змагань у вищих навчальних закладах, проведення чемпіонату, першості та Кубків м. Києва з футболу та міні-футболу серед студентських збірних команд ВНЗ – головні завдання Футбольної асоціації студентів міста Києва.

ФАСК підписав угоду про співпрацю з Київським міським відділенням (філією) Комітету фізичного виховання та спорту Міністерства освіти та науки України та Спортивною студентською спілкою України. Згідно з угодою, Футбольна асоціація студентів міста Києва отримала право на проведення футбольних змагань серед студентських команд вищих навчальних закладів.

Колективними членами ФАСК є представники 25 вищих навчальних закладів міста Києва.

Футбольна асоціація студентів міста Києва

Від Педагогічна Преса

Керівник порталу

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *