Меморандум про співпрацю підписав Харківський національний університет радіоелектроніки з Інститутом прикладної хімії м.Чанчун Академії наук Китаю.

Мета меморандуму – консолідація науково-технічного потенціалу обох сторін в дослідженні та розробці сучасних методів і технологій в області аналітичної електрохімії. Співпраця розвиватиметься між кафедрою біомедичної інженерії ХНУРЕ і Лабораторією аналітичної електрохімії Інституту прикладної хімії м.Чанчун. Координаторами проекту виступлять кафедра БМІ в особі професора Анатолія Івановича Биха, і лабораторія Аналітичної електрохімії в особі професора Гуобао Ксю.

Підписання меморандуму стало початком науково-технічного співробітництва партнерів, а інтерес до співпраці є підтвердженням перспективності досліджуваних напрямів.

Партнери обмінюватимуться досвідом у дослідженні аналітичних технологій, зокрема явищ електрогенерованої хемілюмінесценції (світіння тіл, спричинене хімічним впливом), впроваджуватимуть передові технології в навчальний процес і використовуватимуть сучасне обладнання з метою підвищення рівня підготовки фахівців в області біомедичної інженерії. Крім цього, розглядається можливість ініціації стипендіальних програм для взаємних візитів співробітників і обміну студентами.

Цей меморандум – крок до розширення міжнародного співробітництва нашого університету з провідними міжнародними дослідними організаціями.

Харківський національний університет радіоелектроніки

Від Педагогічна Преса

Керівник порталу

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *