Уроки для студентів-правників - yurysty290813Ліга студентів Асоціації правників України запрошує до Всеукраїнської правничої школи.

Упродовж двох днів – 14 – 15 вересня у Сімферополі та Ялті відбудуться навчання для студентів-юристів, яких цікавить тематика будівництва та нерухомості. Співорганізатором заходу є Таврійський національний університет ім. В.І.Вернадського.

А за тиждень – 21-22 вересня у Львові відбудуться майстер-класи для студентів, яким близька тема цінних паперів та фондового ринку. Організатори обіцяють розповісти про тонкощі роботи фінансового ринку, проблеми законодавчого регулювання цієї сфери. Також студенти матимуть можливість поспілкуватись з юристами провідних юридичних фірм та одержати майстер-клас від професіоналів галузі.

 

Від Педагогічна Преса

Керівник порталу

Один коментар до “Уроки для студентів-правників”
  1. Беззаперечно, освіта є одним із найдійєвіших інструментів управління розвитком суспільства. Цілком імовірно, що звертаючись до даної проблематаки, шукаючи сприятливе підґрунтя для власних роздумів і дій, зацікавлений читач виявить неабияке бажання ознайомитись із широким спектром поглядів науковців у цій сфері. Цикл наукових праць «Філософія освіти: пошук пріорітетів» дає унікальну можливість ознайомитись з такими ґрунтовними роботами українських науковців, як “Роздуми про освіту: Філософія та методологія” (В. Андрущенко), “Філософія людиноцентризму в освітньому просторі. Філософія людини і освіти” (В. Кремень), “Освітня політика: Огляд порядку денного” (В. Андрущенко, В. Савельєв) та ін. Глобальний вимір освіти аналізується у сьомій книзі циклу “Сучасна глобалістика: політика, освіта і культура”, де поряд із проблемами світового порядку, світового лідерства, глобальної безпеки, цивілізаційної конкуренції та альтерглобалістського руху, висвітлюються ключові проблеми освіти в умовах глобалізації.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *