Закарпатський державний університет пишається першими підсумками цьогорічної вступної кампанії. Адже вступити до університету виявили бажання численні переможці олімпіад і конкурсів, а отже, у майбутньому — успішні студенти.

Так, на факультет інформаційних технологій подали заяви власники атестатів про середню освіту з відзнаками, а також абітурієнти із високими балами зовнішнього незалежного оцінювання. Наприклад, Андрій Дудка та Дмитро Капустянський отримали з математики 185 і 197,5 балів відповідно. Обоє навчатимуться за напрямом «Програмна інженерія».

Так, Дмитро Капустянський розповів: «На мою думку, це найкращий університет, мені він подобається найбільше. Там навчається чимало моїх знайомих, усі рекомендували вступати саме до ЗакДУ, відзначали високий рівень викладання».

Той самий напрям підготовки (але на основі освітньо-кваліфікаційного рівня «молодший спеціаліст») обрав і вже відомий своїми успіхами президент студентства Природничо-гуманітарного коледжу ЗакДУ Віталій Смірнов. Разом із ним здобуватиме освіту і Віталій Станишевський — призер ІІ етапу Х Всеукраїнського чемпіонату з інформаційних технологій «Екософт-2011», переможець брейн-рингу у рамках «Тижня комп’ютерних наук», переможець олімпіади з програмування, володар дипломів за участь у конкурсі з української мови імені Петра Яцика та за І місце у ІІ етапі Всеукраїнської олімпіади з математики серед студентів ВНЗ І – ІІ рівнів акредитації, численних грамот і подяк.

«ЗакДУ — це найперспективніший виш на Закарпатті, з високим рівнем розвитку, зокрема, й інформаційних технологій», – пояснив власний вибір Віталій Станишевський.

Декан факультету інформаційних технологій, кандидат технічних наук Ігор Повхан, коментуючи цьогорічний набір студентів, розповів: «Я дуже задоволений інтересом абітурієнтів до спеціальностей нашого факультету. Особливо приємно, що навчатися на факультеті інформаційних технологій вирішили переможці олімпіад і різноманітних конкурсів, тобто молодь, яка вже зарекомендувала себе відмінними результатами навчання. По завершенні ЗакДУ вони стануть кваліфікованими програмістами, інженерами-комп’ютерниками».

Від Педагогічна Преса

Керівник порталу

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *