21 квітня на базі Уманського національного університету садівництва відбулася X Міжнародна науково-практична конференція «Аспекти стабільного розвитку економіки в умовах ринкових відносин», присвячена 40-річчю створення економічного факультету.

Відкрила конференцію декан факультету економіки і підприємництва, доктор економічних наук, професор Юлія Нестерчук, яка привітала всіх присутніх і зазначила, що цього року організаторами конференції є два факультети-ювіляри: факультет менеджменту та факультет економіки і підприємництва. Також Юлія Олександрівна представила широкому загалу запрошених гостей, які прибули до Уманського НУС із різних куточків України. Дехто з них має безпосередній стосунок до процесу створення та становлення економічного факультету.

Проректор із науково-педагогічної роботи, член президії конференції Михайло Мальований детально розповів присутнім історію створення економічного факультету та побажав всім плідної співпраці, добробуту в сім’ях, достатку, розвитку та благополуччя.

Зі словами привітань від ректора Східноєвропейського університету економіки і менеджменту виступив один із колишніх завідувачів кафедри економіки, а нині – викладач згаданого вишу кандидат економічних наук, професор Борис Дмитрук. Борис Пахомович презентував свої авторські книги, які будуть передані Науковій бібліотеці Уманського НУС.

Зачитати свої наукові доповіді та привітати факультет з ювілеєм прибули науковці з Польщі: доктор інженерії Вроцлавського природничого університету Пьотр Хохура; проректор Державної вищої професійної школи в місті Плоцьк, кандидат економічних наук, доктор Анна Новацька; кандидат економічних наук, доктор інституту економічних наук та інформатики Державної вищої школи міста Плоцьк Агнешка Кшетовська та Владзімеж Кедзьорек.

На секційних засіданнях учасники конференції прослухали обґрунтовані доповіді науковців і студентів Уманського НУС, а також гостей конференції з інших навчальних закладів України та ближнього зарубіжжя. Активна дискусія нікого не залишила байдужим, адже саме наукова суперечка породжує істину в реальному застосуванні.

 Інформує прес-центр Уманського НУС