У місті Кремінна Луганської області провели дитячий творчий  конкурс  «Христос воскрес – і дух наш воскресає!».  Він був  започаткований дев’ять років тому, й відтоді організовується щорічно.

Діти Кремінського району цієї весни надали на конкурс близько 350  робіт. Серед них – вироби до Великодня, тематичні  поробки, малюнки, вітальні листівки. Здебільшого вітання адресувалися учасникам антитерористичної операції на Луганщині, їх передадуть до військових частин, про що сповістили офіцери Об’єднаного центру цивільно-військового співробітництва (ОЦЦВС) оперативно-тактичного угруповання «Луганськ» (м. Сєвєродонецьк), які були запрошені на підсумковий святковий захід.

В організації заходу райдержадміністрації та райраді, як завжди, допомогли в Кремінському  та сусідньому, Рубіжанському, церковних округах Сєвєродонецької єпархії Української Православної Церкви. Журі, яке працювало на базі районного відділу освіти, розглянуло роботи, що їх представили колективи місцевих загальноосвітніх шкіл і гімназії, шкіл-інтернатів, а також вихованці гуртків Будинку дитячої творчості та районної художньої школи.

Підсумки конкурсу були оголошені на Великодньому святі, що відбулося в районному Будинку культури. Тут була влаштована виставка конкурсних робіт.  Після нагородження лауреатів (за віковими групами) дитячі художні колективи виступили з концертом-привітанням.

Семен Перцовський, журналіст

Від Педагогічна Преса

Керівник порталу

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *