Освітяни, санепідеміологи та громадські активісти проінспектували вже три шкільні їдальні – в Дніпропетровську, Просяному і Гаврилівці Покровського району. До кінця тижня – ще чотири перевірки. Де саме – не розголошують.

«Батьки часто нарікають, що дітей погано годують у школах. Тому ми ініціювали перевірки їдалень. Хочемо отримати реальну картину. Про свій візит спецкомісія не попереджає», – розповів голова Дніпропетровської ОДА Валентин Резніченко.

Перелік їдалень для перевірок визначили батьки школярів. Вони заповнили відповідні анкети на сайті ОДА. Загалом їх надійшло більше 300.

Комісія, до складу якої увійшли представники обласного департаменту освіти та науки, санепідемслужби та громадськості, звертає увагу на якість продуктів, відповідність санітарним нормам, ціни шкільних обідів. Порушники отримують листи-претензії. Кадрові рішення чекають на тих, хто не виправиться.

На сьогодні до всіх трьох перевірених їдалень є зауваження. Комісія вимагає їх усунення. До наступних перевірок залучатимуть батьків школярів.

Інформує прес-служба Дніпропетровської ОДА

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *