21 – 23 квітня в Хмельницьку відбувся чемпіонат України серед студентів ВНЗ, де нагороди виборювали представники 23 вишів України.

Студентка гуманітарно-педагогічного факультету Хмельницького національного університету спеціальності «Здоров’я людини» Ангеліна Ломачинська (вагова категорія до 53 кг) у безкомпромісній боротьбі з результатом у ривку 65 кг, поштовху – 85 кг і 140 кг у сумі двоборства виборола звання чемпіонки України серед студентів ВНЗ.

Ще одну золоту медаль також приніс до нашої скарбнички студент спеціальності «Здоров’я людини» Ярослав Заболотний, перемігши спортсменів-студентів із Львівського державного університету фізичної культури та Національного університету фізичного виховання (м. Київ) піднявши такий результат: у ривку – 105 кг, у поштовху – 130 кг та 235 кг у сумі двоборства.

У ваговій категорії до 94 кг Тарас Поліщук, майстер спорту, студент 5 курсу напряму підготовки «Екологія, охорона навколишнього середовища та збалансоване природокористування». став четвертим із результатом 130 кг у ривку та 171 кг у поштовху, набравши у сумі 301 кг.

За інформацією відділу зв’язків з громадськістю
Хмельницького національного університету

Від Педагогічна Преса

Керівник порталу

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *