26 квітня 1986 року сталася велика катастрофа в історії людства. Та через 30 років цей день змушує нас замислитися про можливі наслідки діяльності людини, про наш неоплатний борг перед тими, хто, ризикуючи власним життям, урятував світ від радіоактивної катастрофи.

У Маріупольському професійному ліцеї вшанували пам’ять мужніх учасників ліквідації аварії на Чорнобильській атомній станції. Бібліотекар Л. Ніколаєнко, викладач фізики В. Іванченко та в.о. заступника директора з НВР О. Малакуцька організували та провели виховну годину «Трагедія Чорнобиля».

Мета проведення заходу – показати чорнобильську аварію як найбільшу техногенну катастрофу не лише у ХХ ст., а й взагалі в історії людства, навести цифри людських і народногосподарських втрат України, розкрити краще духовні якості людей – ліквідаторів аварії, героїв-земляків, їхню здатність віддати життя заради майбутнього українців.

У виховній годині взяли участь й учні першого курсу: Богдан Ніконов, Володимир Бражук, Віталій Галіцин та Олексій  Злобін читали вірші, присвячені трагедії та героїчним вчинкам чорнобильців. У вигляді мультимедійної презентації були представлені світлини, що продемонстрували красу міста Прип’ять, трагедію на Чорнобильській АЕС та жахливі наслідки, отримані людством унаслідок зміни траєкторії енергії мирного атома. Також у ліцеї проведено конкурс стіннівок.

Пам’ять про трагедію незагоєною раною залишиться в душі нашого народу. Подвиг, який здійснили ліквідатори аварії на Чорнобильській АЕС, ніколи не буде забутий.

Маріупольський професійний ліцей

Від Педагогічна Преса

Керівник порталу

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *