25 квітня у Бериславському педагогічному коледжі імені В.Ф. Беньковського відбулося урочисте завершення благодійної акції для воїнів АТО «Разом переможемо», що тривала протягом місяця. Акцію підтримали Студентська рада при Херсонській обласній державній адміністрації та всі ВНЗ Херсонщини.

За цей час студенти коледжу організували проведення пікетів зі збору коштів на території м. Берислава, акцію «Купив собі – купи солдату» – зі збору засобів гігієни, благодійні ярмарки з продажу солодощів і виробів декоративно-ужиткового мистецтва. У завершальному ярмарку, що відбувся вранці 25 квітня, взяли участь і гості – студенти Новокаховського політехнічного коледжу.

На лінійці у своєму вітальному слові директор коледжу Маргарита Климович наголосила, що такі акції стали традиційними для нашого навчального закладу, адже останні події в Україні не дають залишитися байдужим жодному свідомому українцю. Вона щиро подякувала студентам коледжу та всьому студентству Херсонщини за активну життєву позицію та небайдужість. А ще додала, що патріотизм – невід’ємна якість освітянина, адже саме нашим майбутнім учителям і вихователям плекати душі справжніх українців.

Для оголошення результатів проведення благодійної акції для воїнів АТО «Разом переможемо» слово взяли президент студентського колективу Бериславського педагогічного коледжу Ірина Чирка та голова комісії волонтерської роботи Тетяна Дмитрів. Вони не тільки розповіли про свої враження від роботи в пікетах під час акції, а й подякували всім студентам, викладачам, працівникам коледжу, небайдужим батькам студентів, жителям Берислава.

Перед усією громадськістю вони прозвітували про зібрані кошти – 5 628 гривень 85 копійок, зібрані протягом акції та 641 гривню 15 копійок, які зібрали на вранішньому ярмарку.

Усього нашим захисникам було передано 6 270 гривень 10 копійок, 118 одиниць засобів гігієни. Але найдорожчим подарунком, і це підтвердили у своєму слові координатор роботи Херсонського обласного центру допомоги учасникам антитерористичної операції при Херсонській обласній державній адміністрації  Галина Уманець та розвідник 80-ї окремої десантно-штурмової бригади Кириченко Артем, стануть пиріжки з малої Батьківщини, адже 28 ящиків із «привітами» від усіх населених пунктів Херсонщини, в яких проживають наші студенти, теж передали бійцям. «Привіт з Антонівки», «Нова Каховка з тобою», «Томарине чекає з перемогою», — саме такі наліпки з теплими побажаннями та словами підтримки наші студенти та їхні батьки зробили на пакунках із пиріжками.

Галина Уманець щиро подякувала студентам, працівникам коледжу, викладачам  і особисто Маргариті Климович за високий рівень свідомості та патріотизму.

У своєму слові член виконкому Студентської ради при Херсонській обласній державній адміністрації Юлія Покидько розповіла про участь студентів Херсонщини в благодійній акції. Голова студентської ради Новокаховського політехнічного коледжу Владислав Разінков розповів, що у рамках акції студенти власноруч зробили м’які іграшки та оригамі, поробки з бісеру, які потім реалізували на місцевому ринку. На зібрані кошти було придбано засоби гігієни та продукти харчування. Вся зібрана допомога на урочистому закритті теж була передана координатору обласного центру.

Прес-служба Бериславського педагогічного коледжу
імені В.Ф. Беньковського

Від Педагогічна Преса

Керівник порталу

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *