За ініціативи Управління освіти і науки Херсонської обласної державної адміністрації та директора Бериславського педагогічного коледжу Маргарити Климович 26 квітня відбувся обласний методичний семінар на тему «Впровадження Державного стандарту у викладанні англійської мови в початкових класах».

На семінарі учасникам було презентовано  посібник «Лексичний мінімум для учнів 1-х класів», «Лексичний мінімум для 2-х класів» для вивчення лексичних одиниць на уроках англійської мови в початковій школі. Цей посібник створили викладачі іноземної філології.

У ході проведення семінару обговорювалися питання щодо використання інтерактивних, здоров’язбережувальних технологій навчання, використання нестандартних методів, прийомів, форм вивчення англійської мови в початковій ланці освіти. Також було представлено підручник для позакласного читання в початковій школі «Казки та оповідання В. О. Сухомлинського» (перекладені студентами англійською мовою).

Під час практичної частини гостям було запропоновано фрагменти уроків англійської мови з використанням лінгвокраєзнавчого матеріалу “Jazz chants” при розучуванні нових слів, віршів з теми «Країнознавство. Сполучені Штати Америки», а також збагачення лексичного запасу студентів з теми «Англомовні країни: Австралія, Канада, Нова Зеландія».

Викладачі іноземної філології коледжу практично продемонстрували  особливості роботи мовних таборів на прикладі одного дня тематичної зміни «Літо з англійською». У роботі семінару взяли участь 69 учителів англійської мови Херсонської області: м. Херсона, м. Голої Пристані, м. Нової Каховки, м. Берислава, Бериславського, Нововоронцовського, Скадовського, Великолепетиського, Білозерського, Горностаївського, Чаплинського, Новотроїцького, Великоолександрівського, Нижньосірогозького, Каховського, Каланчацького та Високопільського районів.

Прес-служба Бериславського педагогічного коледжу
імені В.Ф. Беньковського

Від Педагогічна Преса

Керівник порталу

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *